Small Class Boys' Championship

WillowBrook Golf Club (Manchester, Tenn.)
October 8-9, 2019

Tee Times/Pairings

Round 2

Grp Time Tee Player (School)
7 9a 1 Eli Feck
Cascade
Carson Spencer
Gibson Co.
Ben Mullis
Kingston
Carson Johnson
Signal Mountain
8 9:10a 1 Bryce Way
Cascade
Issac Goad
Gibson Co.
Colby Johnson
Kingston
Ben Seay
Signal Mountain
9 9:20a 1 Hunter Williams
Cascade
Peyton Selph
Gibson Co.
Jesse Griffey
Kingston
Benjamin Burns
Signal Mountain
10 9:30a 1 Garrett Rucker
Cascade
Ben McKinney
Gibson Co.
Blake Woody
Kingston
Beck Lewis
Signal Mountain
11 9:40a 1 Evan Woosley-Reed
Cascade
Ethan Goad
Gibson Co.
Dawson Lane
Kingston
Foster Wood
Signal Mountain
12 9:50a 1 Josh Loveday
McMinn Central (IND)
Jacob Lambert
Gordonsville (IND)
Bobby Snell
Eagleville (IND)
Logan Green
McKenzie (IND)
13 10a 1 Bradley Dunkle
McMinn Central (IND)
Braedon Wear
Alcoa (IND)
Nathaniel Vaughan
Pigeon Forge (IND)
James Hill
Santa Fe (IND)
14 10:10a 1 Cayden Chambers
Waverly (IND)
Clayton Williams
Fairview (IND)
Kamaren Cunningham
Stewart Co. (IND)
Hunter Hartman
South Greene (IND)
21 9a 10 Evan Starnes
North Greene
Alex Chandler
Scotts Hill
William Spillers
Upperman
Ian Messina
White House Heritage
22 9:10a 10 Carson Whaley
North Greene
Lane Brasher
Scotts Hill
Cason Mayberry
Upperman
Carter Mason
White House Heritage
23 9:20a 10 Jeshua Crawford
North Greene
Todd Patterson
Scotts Hill
Riley Battilla
Upperman
Jesse Baker
White House Heritage
24 9:30a 10 Rickey Compton
North Greene
Riley McClain
Scotts Hill
Sam Greenwood
Upperman
Alec Spears
White House Heritage
25 9:40a 10 Aidan Collier
North Greene
Jax Azbill
Scotts Hill
Reece Anderson
Upperman
Gavin Holland
White House Heritage
26 9:50a 10 Jack Chambers
McEwen (IND)
Peyton Wilder
Cumberland Gap (IND)
Dallin Newberry
Riverside (IND)
Mason Wade
Jackson Co. (IND)
27 10a 10 Forrest Atkins
Tellico Plains (IND)
Braden White
Riverside (IND)
Bryce Barber
Alcoa (IND)
Alex Barlow
Jackson Co. (IND)
28 10:10a 10 Grant Roberts
Dresden (IND)
Eli Lambert
Adamsville (IND)
Izzak Hill
Hampton (IND)
Jed Robinson
West Carroll (IND)

Round 1

Grp Time Tee Player (School)
7 9a 1 Evan Starnes
North Greene
Peyton Ogle
Signal Mountain
Riley Battilla
Upperman
Ian Messina
White House Heritage
8 9:10a 1 Carson Whaley
North Greene
Benjamin Burns
Signal Mountain
Sam Greenwood
Upperman
Jesse Baker
White House Heritage
9 9:20a 1 Rickey Compton
North Greene
Beck Lewis
Signal Mountain
William Spillers
Upperman
Gavin Holland
White House Heritage
10 9:30a 1 Jeshua Crawford
North Greene
Ben Seay
Signal Mountain
Reece Anderson
Upperman
Alec Spears
White House Heritage
11 9:40a 1 Aidan Collier
North Greene
Foster Wood
Signal Mountain
Cason Mayberry
Upperman
Carter Mason
White House Heritage
12 9:50a 1 Jack Chambers
McEwen (IND)
James Hill
Santa Fe (IND)
Mason Wade
Jackson Co. (IND)
Bryce Barber
Alcoa (IND)
13 10a 1 Nathaniel Vaughan
Pigeon Forge (IND)
Cayden Chambers
Waverly (IND)
Clayton Williams
Fairview (IND)
Bradley Dunkle
McMinn Central (IND)
14 10:10a 1 Braedon Wear
Alcoa (IND)
Hunter Hartman
South Greene (IND)
Kamaren Cunningham
Stewart Co. (IND)
Peyton Wilder
Cumberland Gap (IND)
21 9a 10 Hunter Williams
Cascade
Issac Goad
Gibson Co.
Ben Mullis
Kingston
Alex Chandler
Scotts Hill
22 9:10a 10 Eli Feck
Cascade
Peyton Selph
Gibson Co.
Blake Woody
Kingston
Jax Azbill
Scotts Hill
23 9:20a 10 Bryce Way
Cascade
Ben McKinney
Gibson Co.
Jesse Griffey
Kingston
Lane Brasher
Scotts Hill
24 9:30a 10 Garrett Rucker
Cascade
Carson Spencer
Gibson Co.
Dawson Lane
Kingston
Riley McClain
Scotts Hill
25 9:40a 10 Evan Woosley-Reed
Cascade
Ethan Goad
Gibson Co.
Colby Johnson
Kingston
Todd Patterson
Scotts Hill
26 9:50a 10 Alex Barlow
Jackson Co. (IND)
Logan Green
McKenzie (IND)
Bobby Snell
Eagleville (IND)
Dallin Newberry
Riverside (IND)
27 10a 10 Izzak Hill
Hampton (IND)
Forrest Atkins
Tellico Plains (IND)
Eli Lambert
Adamsville (IND)
Jed Robinson
West Carroll (IND)
28 10:10a 10 Jacob Lambert
Gordonsville (IND)
Josh Loveday
McMinn Central (IND)
Grant Roberts
Dresden (IND)
Braden White
Riverside (IND)