2016 Class AAA Boys' Championship

WillowBrook Golf Club (Manchester, Tenn.)
October 11-12, 2016

Knoxville Halls claims the team title after a two-hole playoff.

Pairings/Tee Times Other Tournaments

Participants

Science Hill (S Hill)
Sean Anderson So.
Gavin Nickels So.
Hendrix Price So.
Jack Rhea Sr.
Jackson Skeen Fr.
Garrett Whitfield Sr.
Knoxville Halls (K. Halls)
Anthony Basilio Jr.
Andy Cofer Jr.
Will Collins Jr.
Jake Hall Jr.
Ryan Hall Jr.
Alex Hodge Sr.
Walker Valley (WV)
Jackson Essenburg So.
Parker Gray Jr.
Colton Humbard Sr.
Reed Lee So.
Nicholas McCracken Jr.
Cade Puryear Jr.
Tullahoma (Tull)
Ragan Baker Jr.
Hayden Blair Fr.
Grant McGuire Sr.
Caden Throneberry Sr.
Jacob Uehlein So.
Jack Uselton Sr.
Wilson Central (Wilson)
Reece Gaddes Sr.
Luke Gray Sr.
Andrew Lena So.
Trey Melvin Fr.
Preston Patterson Sr.
William Turner Sr.
Brentwood (Bw)
Eli Charron Sr.
Drew Howard So.
Trenton Johnson So.
Brandon Knight So.
Tanner Pugh Jr.
Trey Tobias Sr.
Munford (Mun)
Riley Bompfield So.
Austin Cousar Sr.
Robert Drexler Sr.
Josh Hatfield Sr.
Kyle Kelley Sr.
Garrett Martin Jr.
Houston (Hou)
Grant Gaines Sr.
King Grisanti So.
Jesse Keck Sr.
KC McCommon Jr.
Travis Olsen Fr.
Aaron Sweet Jr.
Individuals (Ind)
Aaron Tennyson Sr. Arlington (Arl)
Patrick Wander Sr. Arlington (Arl)
Toby Wilson Sr. Bartlett (Bart)
Jackson LaRue Sr. Bearden (Beard)
Bryson Morrell So. Bearden (Beard)
Michael Barnard Jr. Beech (Beech)
Brett Wilkins Jr. Brighton (Bright)
Allen Swetman Sr. Cleveland (Cleve)
John Parigger Sr. Coffee County (Coff Co)
Samuel Prater So. Coffee County (Coff Co)
Scott Baker Fr. Collierville (Coll)
Ethan Ray Fr. Collierville (Coll)
William Brooks Sr. Cookeville (Cville)
Tyson Venable Sr. East Hamilton (E Ham)
Steven Haremski So. Farragut (Farr)
Michael Shears Jr. Franklin (Frk)
Jonathan Liggett Jr. Franklin County (Frk Co)
Morgan Long Jr. Germantown (Germ)
Bryce Lewis Jr. Hendersonville (Hv)
Colin Murdock Sr. Hillsboro (Hb)
Adam Hallmark Jr. Independence (Ind)
Chase Burt Sr. Jefferson County (Jeff Co)
Garrett Hughes Jr. Lebanon (Leb)
Matthew Copeland Jr. Maryville (Mary)
Cooper Sears Sr. Mt. Juliet (Mt. J)
Tanner Munzel Sr. Ravenwood (Rw)
Spencer Cross Sr. Sevier County (Sev Co)
Shelden Barina Jr. Stewarts Creek (Stew Cr)
Chad Couch Sr. Tennessee (TN)
Jet Tickle Jr. Tennessee (TN)
Bracton Womack Sr. Warren County (War Co)
Joshua McCray Jr. White Station (WS)