2020 Small Class Girls' Championship

WillowBrook Golf Club (Manchester, Tenn.)
September 29-30, 2020

Tee Times/Pairings

Round 2

Grp Time Tee Player (School)
9 9:20a 1 Karson Adkins
Adamsville
Maggie Glass
McKenzie
Ashley Holland
Sale Creek
Karlie Campbell
Summertown
10 9:30a 1 Kameron Adkins
Adamsville
Kelly Weatherford
McKenzie
Carly Wetherill
Sale Creek
Lanie Campbell
Summertown
11 9:40a 1 Gracee Brown
Adamsville
Payton Ognibene
McKenzie
Denver Clendenen
Sale Creek
Kaley Campbell
Summertown
12 9:50a 1 Sophie Linder
Gordonsville (IND)
Campbell Penland
Northview Academy (IND)
Sara Coley
Milan (IND)
Macy Bromley
Riverside (IND)
13 10a 1 Kerigan Klauber
McMinn Central (IND)
Chandler Noel
Cascade (IND)
Sally Hogue
Signal Mountain (IND)
Annabelle Mulliniks
Cornersville (IND)
14 10:10a 1 Katie Alexander
Milan (IND)
Elizabeth Moody
L&N STEM (IND)
Ansley Pratt
Riverside (IND)
Caroline Burns
Signal Mountain (IND)
23 9:20a 10 Ella Compton
Claiborne
Lorien Sweet
Greenback
Alexandra Shemwell
Stewart Co.
Emaline Anderson
Upperman
24 9:30a 10 Lucy Shockley
Claiborne
June Greene
Greenback
Katherine McGee
Stewart Co.
Sydney Rodgers
Upperman
25 9:40a 10 Hayley Holt
Claiborne
Emma Hopson
Greenback
Makenley Beecham
Stewart Co.
Maggie Watts
Upperman
26 9:50a 10 Anna Weisenfluh
Madison Magnet (IND)
Kailey Lane
Kingston (IND)
Abigail Scoggins
Jackson Co. (IND)
Kendall Todd
Milan (IND)
27 10a 10 Cayden Walker
Cumberland Gap (IND)
Elizabeth Caldwell
Merrol Hyde (IND)
Brooke Turner
Watertown (IND)
Kennedy Miller
Cascade (IND)
28 10:10a 10 Avery Green
Jo Byrns (IND)
Lindsey Howlett
South Greene (IND)
Chloe Ganger
Univ. School - JC (IND)
Caroline Vaughn
Waverly (IND)

Round 1

Grp Time Tee Player (School)
9 9:20a 1 Karson Adkins
Adamsville
June Greene
Greenback
Maggie Glass
McKenzie
Kaley Campbell
Summertown
10 9:30a 1 Kameron Adkins
Adamsville
Lorien Sweet
Greenback
Kelly Weatherford
McKenzie
Karlie Campbell
Summertown
11 9:40a 1 Gracee Brown
Adamsville
Emma Hopson
Greenback
Payton Ognibene
McKenzie
Lanie Campbell
Summertown
12 9:50a 1 Sophie Linder
Gordonsville (IND)
Kerigan Klauber
McMinn Central (IND)
Macy Bromley
Riverside (IND)
Sara Coley
Milan (IND)
13 10a 1 Kailey Lane
Kingston (IND)
Campbell Penland
Northview Academy (IND)
Ansley Pratt
Riverside (IND)
Kendall Todd
Milan (IND)
14 10:10a 1 Brooke Turner
Watertown (IND)
Caroline Burns
Signal Mountain (IND)
Chandler Noel
Cascade (IND)
Annabelle Mulliniks
Cornersville (IND)
23 9:20a 10 Lucy Shockley
Claiborne
Ashley Holland
Sale Creek
Katherine McGee
Stewart Co.
Sydney Rodgers
Upperman
24 9:30a 10 Ella Compton
Claiborne
Carly Wetherill
Sale Creek
Alexandra Shemwell
Stewart Co.
Emaline Anderson
Upperman
25 9:40a 10 Hayley Holt
Claiborne
Denver Clendenen
Sale Creek
Makenley Beecham
Stewart Co.
Maggie Watts
Upperman
26 9:50a 10 Kennedy Miller
Cascade (IND)
Katie Alexander
Milan (IND)
Elizabeth Caldwell
Merrol Hyde (IND)
Cayden Walker
Cumberland Gap (IND)
27 10a 10 Sally Hogue
Signal Mountain (IND)
Anna Weisenfluh
Madison Magnet (IND)
Elizabeth Moody
L&N STEM (IND)
Abigail Scoggins
Jackson Co. (IND)
28 10:10a 10 Lindsey Howlett
South Greene (IND)
Caroline Vaughn
Waverly (IND)
Avery Green
Jo Byrns (IND)
Chloe Ganger
Univ. School - JC (IND)