2020 Small Class Boys' Championship

WillowBrook Golf Club (Manchester, Tenn.)
September 29-30, 2020

Tee Times/Pairings

Round 2

Grp Time Tee Player (School)
1 8a 1 Brady Reynolds
Kingston
Benjamin Burns
Signal Mountain
Izac McElroy
Stewart Co.
Zach Staggs
Summertown
2 8:10a 1 Parker Jones
Kingston
Anderson Lusk
Signal Mountain
Garrett Maria
Stewart Co.
Drake Blackwood
Summertown
3 8:20a 1 Colby Johnson
Kingston
Peyton Ogle
Signal Mountain
Logan Rorie
Stewart Co.
Harrison Gobble
Summertown
4 8:30a 1 William Bacon
Kingston
Carson Johnson
Signal Mountain
Kamaren Cunningham
Stewart Co.
Eric Wilkinson
Summertown
5 8:40a 1 Blake Woody
Kingston
Beck Lewis
Signal Mountain
Colin Smith
Stewart Co.
Jason Campbell
Summertown
6 8:50a 1 Trent Bibee
Sweetwater (IND)
Ryan Conger
Watertown (IND)
Jaxx Plunkett
Perry Co. (IND)
Isaac Hoese
South Greene (IND)
7 9a 1 Cade O'Connell
Valor College Prep (IND)
Peyton Wilder
Cumberland Gap (IND)
Dalen Gibby
Sweetwater (IND)
Carter Walton
Union City (IND)
8 9:10a 1 Cayden Chambers
Waverly (IND)
Evan Woosley-Reed
Cascade (IND)
Jonathan Moore
McKenzie (IND)
Daxx Carr
Univ. School - JC (IND)
15 8a 10 Jacob Coffelt
Clay Co.
Elijah Belew
Milan
Cayden Foulks
North Greene
Chandler Johnson
Scotts Hill
16 8:10a 10 Colton Smith
Clay Co.
Taylor Hill
Milan
Carson Whaley
North Greene
Isaac Hayes
Scotts Hill
17 8:20a 10 Jeffery Spivey
Clay Co.
Matthew McManus
Milan
Jeshua Crawford
North Greene
Lane Brasher
Scotts Hill
18 8:30a 10 Zachary Schmucker
Clay Co.
James Fry
Milan
Rickey Compton
North Greene
Todd Patterson
Scotts Hill
19 8:40a 10 Aden Smith
Clay Co.
Taylor Davis
Milan
Aidan Collier
North Greene
Riley McClain
Scotts Hill
20 8:50a 10 Andon Lowery
Lewis Co. (IND)
Zak Henson
Madison Magnet (IND)
Tyler Barclay
Adamsville (IND)
Dallin Newberry
Riverside (IND)
21 9a 10 Josh Loveday
McMinn Central (IND)
Jack Chambers
McEwen (IND)
Andrew Ramsey
Upperman (IND)
Zach Borden
Alcoa (IND)
22 9:10a 10 Colton Waggle
Harriman (IND)
Logan Green
McKenzie (IND)
Bryce Barber
Alcoa (IND)
Cason Mayberry
Upperman (IND)

Round 1

Grp Time Tee Player (School)
1 8a 1 William Dodson
Clay Co.
William Bacon
Kingston
Anderson Lusk
Signal Mountain
Izac McElroy
Stewart Co.
2 8:10a 1 Colton Smith
Clay Co.
Parker Jones
Kingston
Carson Johnson
Signal Mountain
Garrett Maria
Stewart Co.
3 8:20a 1 Zachary Schmucker
Clay Co.
Brady Reynolds
Kingston
Beck Lewis
Signal Mountain
Logan Rorie
Stewart Co.
4 8:30a 1 Jeffery Spivey
Clay Co.
Colby Johnson
Kingston
Peyton Ogle
Signal Mountain
Colin Smith
Stewart Co.
5 8:40a 1 Aden Smith
Clay Co.
Blake Woody
Kingston
Benjamin Burns
Signal Mountain
Kamaren Cunningham
Stewart Co.
6 8:50a 1 Jaxx Plunkett
Perry Co. (IND)
Bryce Barber
Alcoa (IND)
Trent Bibee
Sweetwater (IND)
Cason Mayberry
Upperman (IND)
7 9a 1 Cade O'Connell
Valor College Prep (IND)
Andrew Ramsey
Upperman (IND)
Carter Walton
Union City (IND)
Peyton Wilder
Cumberland Gap (IND)
8 9:10a 1 Evan Woosley-Reed
Cascade (IND)
Cayden Chambers
Waverly (IND)
Josh Loveday
McMinn Central (IND)
Jonathan Moore
McKenzie (IND)
15 8a 10 Elijah Belew
Milan
Carson Whaley
North Greene
Isaac Hayes
Scotts Hill
Max Johns
Summertown
16 8:10a 10 Matthew McManus
Milan
Jeshua Crawford
North Greene
Riley McClain
Scotts Hill
Drake Blackwood
Summertown
17 8:20a 10 Taylor Hill
Milan
Cayden Foulks
North Greene
Lane Brasher
Scotts Hill
Eric Wilkinson
Summertown
18 8:30a 10 James Fry
Milan
Rickey Compton
North Greene
Chandler Johnson
Scotts Hill
Harrison Gobble
Summertown
19 8:40a 10 Taylor Davis
Milan
Aidan Collier
North Greene
Todd Patterson
Scotts Hill
Jason Campbell
Summertown
20 8:50a 10 Zach Borden
Alcoa (IND)
Zak Henson
Madison Magnet (IND)
Tyler Barclay
Adamsville (IND)
Dallin Newberry
Riverside (IND)
21 9a 10 Daxx Carr
Univ. School - JC (IND)
Ryan Conger
Watertown (IND)
Logan Green
McKenzie (IND)
Isaac Hoese
South Greene (IND)
22 9:10a 10 Jack Chambers
McEwen (IND)
Colton Waggle
Harriman (IND)
Dalen Gibby
Sweetwater (IND)
Andon Lowery
Lewis Co. (IND)